EKOL PATENT

Ekol Patent & Danışmanlık, faaliyetlerine, 2002 yılında Bursa’da ve daha sonra İstanbul’da şubemizi açarak başladı. Bizim için her zaman müşterilerimizin hak ve buluşları önemli oldu. Bu düşünceyle Marka, Tasarım ve Patentlerinizi güvenli bir şekilde koruyarak sürdürme için çaba gösterdi. Ekol Patent & Danışmanlık, Marka ve buluşlarınızı başvuru öncesinde araştırıp, tescil sonrası dönemde takip etmektedir.

Diğer yandan, uluslararası kalitenizi tescil etmek üzere ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 14001 Kalite yönetimi, Tıbbi ürün ve Çevre Yönetim konularında uzman ekibimizle çok sayıda başarılı çalışma gerçekleştirmektedir.

PVC Makineleri, Gıda Makineleri, Ambalaj Makineleri, İş Makineleri, Presler, Kaynak Makineleri, Manipülatör, Kompresör, Montaj hatları, Ahşap makineleri, Konveyörler, Elektrik Motorları ve

Elektrikli Aletler, Su jeti, Eldiven, Baret, Kemer gibi İş Güvenliği Ekipmanları, Yatlar, Tıbbi ürünler ve diğer sayısız bir çok üründe CE – İşareti Danışmanlığını yürütmekteyiz.

KOSGEB havuzunda Türkiye’de en fazla CE İşareti Danışmanlığı yapan ilk üç firmadan biriyiz.

Otomotiv sektöründe, Türkiye’de ve Dünyada sayılı firmanın sahip olduğu ve ayrıcalık ifade eden E-17 (Finlandiya); E-9 (İspanya); E-6 (Belçika) belgelerini müşterilerimize kazandırmaktayız.

sizi dinliyoruz. lütfen bize ulaşın.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sohbeti Başlat
Whatsapp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by